Kategórie

Cyklotrenažér CycleOps Mag +

Cyklotrenažér CycleOps Mag +
Cyklotrenažér CycleOps Mag + Cyklotrenažér CycleOps Mag + Cyklotrenažér CycleOps Mag +
Výrobca: CycleOps
Model: Model 9902
Kód: BPS-99902
Dostupnosť: 1 ks
Cena: 245.70 €
Bez DPH: 204.75 €
Množstvo:  
   - alebo -   

Cyklotrenažér CycleOps Mag +

Cyklotrenažér MAG+ od firmy SARIS
  • Magnetický odpor
  • Slušný, tichý chod pri dokonalej stabilite
  • 5 stupňov lineárnej záťaže s radiacou páčkou umiestniteľnou na riadidlá bicykla
  • Nastaviteľné stabilizačné ramená
  • Pripevnenie zadného kolesa rýchloupinákom
  • Jednoduché nastavenie dorazu kolesa k trenažéru
  • Kompatibilný s virtuálnymi tréningovými aplikáciami
  • Doživotná záruka (10 rokov vrámci EU)
  • Predplatné k aplikácii ROUVY na 1 mesiac

VLASTNOSTI
Hlučnosť (32 km/h) : 70 - 74 Db
Technológia : Magnetický
Odpor/záťaž : Lineárna, 5 - stupňová

Ovládanie odporu : Diaĺkové, káblové
Max. šírka plášťa : 2.0" (51 mm)
Veľkosť kolies : 650b, 700c, 26", 27", a 29"

Inteligentný tréning s cyklotrenažérom CycleOps Mag +.
Samozrejme, že lepšia je jazda vonku na ceste alebo v lese. No jazda vo vnútri je lepšia, ako žiadna jazda. 5 stúpňov lineárne záťaže s magnetickou brzdou Vás posunie bližšie k realistickým podmienkam, na ktoré ste zvyknutý. Saris MAG + má integrovaný menič odporu, ktorý namontujete priamo na riadidlá bicykla. To znamená, že pre zmenu intenzity odporu trenažéra nemusíte schádzať z Vášho bicykla. Mag + môže byť Vašou investíciou, kedže ako všetky naše trenažéry výrobca ručí za celý aparát a jeho bezchybný chod do doby, pokiaľ ste jeho vlastníkom. Robustná a pritom ľahká oceľová konštrukcia s nastaviteľnými stabilizačnými ramenami zaručí úplnú a nekompromisnú stabilitu počas tréningu. Ak chcete trénovať s virtuálnou aplikáciou, potrebujete k tomu len senzor rýchlosti, cyklotrenažér Mag je kompatibilný so Zwift, Rouvy, CycleOps aplikáciami. Odporúčame používať užšie plášte, alebo plášť vyrobený špecificky pre použitie s trenažérom.

Tréning s virtuálnou aplikáciou
Nezáleží na čase, počasí, alebo mestskej zápche, s jednou z virtuálnych aplikácií (https://rouvy.com/cs/download) si môžete užiť jazdu kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho stačí pripojiť trenažér, nasadnúť a už len jazdiť. Zdieľajte trasy so známymi a priateľmi a porovnávajte sa s ostatnými užívateľmi, pričom máte pod kontrolou všetky tréningové dáta.

Pre dosiahnutie tých najlepších tréningových zážitkov nebola u trenažérov CycleOps obetovaná jediná vec. Všetky naše modely sú kompatibilné so všetkými virtuálnymi tréningovými aplikáciam ako sú Zwift, Rouvy, TrainerRoad, a ďalšie.

A ak aj nevlastníte trenažér so "smart" funkciami, nevadí. Aj klasický trenažér pripojíte rýchlo a jednoducho za pár minút k Vašej preferovanej virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého ANT+ alebo Bluetooth senzora.

© Copyright 2012 - 2020. Powered by icart.sk
  Back To Top