Kategórie

Cyklistická prilba ALPINA AIRTIME čierna matná

Cyklistická prilba ALPINA AIRTIME čierna matná
Výrobca: ALPINA
Model: veľ.: M, black matt
Kód: 9647130
Dostupnosť: 2 ks
Cena: 56.95 €
Bez DPH: 47.46 €
Množstvo:  
   - alebo -   

Cyklistická prilba ALPINA AIRTIME čierna matná

Alpina AIRTIME je prilba určená pre Freestyle / Freeride jazdenie. Prilba AIRTIME je veľmi ľahká, vyrobená In-Mold technológiou, čo zaručuje jej vysokú pevnosť. Veľkosť prilby sa dá presne prispôsobiť veľkosti hlavy pomocou ?Run Systemu? a vymeniteľnými vypchávkami.
IN-MOLD technológia, znamená postup, pri ktorom sa pod veľkým tlakom a vysokou teplotou vypení hmota vnútornej škrupiny do vonkajšej škrupiny prilby. Výsledkom je úplné spojenie a extrémne stabilná štruktúra prilby pri nízkej hmotnosti. Bezpečnosť pri mechanických vplyvoch, napr. pri náraze na špicatý predmet, je preto u IN-MOLD prilieb zreteľne vyššia ako u bodovo lepených prilieb. Vnútorný plášť je vyrobený z HI-EPS, čo je materiál s veľmi jemnými pórmi , skladajúci sa z mnohých mikroskopicky malých vzduchových komôr. Okrem toho, HI-EPS neabsorbuje vodu a teda ani pot. Tenký a ľahký keramický vonkajší plášť je veľmi pevný, odolný proti poškriabaniu, ale tiež UV-stabilný a antistatický.

TIP na výber veľkosti prilby: "Obvod hlavy" merajte nad ušami. Vždy si zvoľte prilbu, ktorá Vám pevne sedí na hlave, ale aby Vás netlačila na bokoch hlavy, prípadne aby nebola nepríjemne tesná. Pamätajte, že každý človek má jedinečný tvar hlavy. Ak sa neviete rozhodnúť medzi dvoma veľkosťami prilby, ktorá je vhodnejšia, je možné zvoliť na užšiu hlavu trochu menšiu veľkosť a na guľatejší tvar hlavy trochu väčšiu verziu. Použitá technológia :
INMOLD TEC, HI-EPS, CERAMIC, RUN System, Y-CLIP, ERGOMATIC, PAD SET

Charakteristika
DOUBLE IN-MOLD
6 vetracích otvorov
Veľkosti : M (52-57cm)
Farba : sivá matná
Hmotnosť : 250 g
© Copyright 2012 - 2018. Powered by icart.sk
  Back To Top